Call: 607 956 993 Całodobowo
ul. Uzdrowiskowa 51 Goczałkowice Zdrój

Ośrodek//

O nas//

Zespół Sanatoryjno – Szpitalny Rehabilitacji Narządu Ruchu „Gwarek”

Zespół Sanatoryjno – Szpitalny Rehabilitacji Narządu Ruchu „Gwarek” mieści się w strefie A Uzdrowiska Goczałkowice Zdrój w województwie śląskim.
Będąc najwyższym budynkiem w okolicy wpisuje się w zielony krajobraz parku i pozwala na oglądanie pięknej panoramy wokół.
Bliskość Zalewu Goczałkowickiego oraz lasów pszczyńskich – sprzyja wędrówkom po rozległych trasach spacerowo – rowerowych. Zwiedzając okolicę można znaleźć jeszcze wiele zabytków architektury z okresu świetności Uzdrowiska, które od 1856 było licznie odwiedzane z uwagi na bogate złoża borowiny i solanki. Słynęło z leczenia chorób reumatycznych i kobiecych.

Obecnie Uzdrowisko intensywnie się rozwija i poszerza ofertę zabiegową dla kuracjuszy na rehabilitację i leczenie układu ruchu oraz chorób reumatycznych.
Konsekwentna realizacja programów zdrowotnych i ścisła współpraca podmiotów medycznych z Gminą oraz duże nakłady finansowe na remonty i modernizację powodują ponowny wzrost atrakcyjności i zainteresowania naszym Uzdrowiskiem.

Filmy//

Zobacz filmy

Klienci o Nas//

Dbamy o zadowolenie

"Dziękuję za mile spędzony czas, pozdrawiam cały personel."

Mirek Nowak

“Świetne jedzenie, miła atmosfera i piękne krajobrazy, serdecznie polecam”

Natalia Janik

“Bardzo miło wspominam czas spędzony w Ośrodku Gwarek.”

Marek Tysz